Home / AUDIO  / Wycisz swój świat ze słuchawkami Fresh’nRebelClam ANC

Wycisz swój świat ze słuchawkami Fresh’nRebelClam ANC

Fresh’nRebel proponuje Ci zasłużony relaks! Wraz z wprowadzeniem nowych bezprzewodowych słuchawek nausznych Clam ANC ( the Calm with Active NoiseCancelling), rozpoczęła się era aktywnych słuchawek, które nie tylko pozwalają na wyciszenie wszelkich dźwięków docierających do

Fresh’nRebel proponuje Ci zasłużony relaks! Wraz z wprowadzeniem nowych bezprzewodowych słuchawek nausznych Clam ANC ( the Calm with Active NoiseCancelling), rozpoczęła się era aktywnych słuchawek, które nie tylko pozwalają na wyciszenie wszelkich dźwięków docierających do nas z zewnątrz i zapewnienia pełnego komfortu słuchania ulubionej muzyce, ale cechują się też doskonałym designem i wykończeniem. Słuchawki te, tak jak wszystkie inne spod szyldu Fresh’nRebel, posiadają przyjemne w dotyku poduszki wykonane z wysokiej jakości skóry proteinowej. Wyprodukowane z zastosowaniem najnowszej technologiiFresh’nRebelClam ANC dostępne w czterech różnych wersjach kolorystycznych,  to zupełnie nowe spojrzenie na połączenie stylu i technologii. Cechą nadrzędną słuchawek Clam jest ich innowacyjny kształt, który dopasowuje się do każdej głowy, jednocześnie świetnie obejmując uszy nie powodując wizualnego dyskomfortu. Słuchawki możesz także nosić wygodnie wokół szyi – docenią to zwłaszcza ci, którzy dużo podróżują.

 

Ciesz się swoją muzyką w ciszy

 

Słuchawki Fresh’nRebelClam ANC powstały z myślą o tych, którzy lubią uciekać w świat muzyki od codziennego zgiełku. Wystarczy je włączyć, nałożyć na uszy i już jesteś w swoim świecie, słuchając interesującego audiobooka, ulubionej piosenki, czy też podcastu bez rozpraszających hałasów z zewnątrz. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Active NoiseCancelling (aktywna redukcja hałasu), która pozwala na jeszcze przyjemniejsze doznania związane ze słuchaniem muzyki. Mikrofon ANC precyzyjne rozpoznaje hałasy pochodzące z otoczenia i przekazuje do systemu informację pozwalająca wygenerować dźwięki o tym samym natężeniu i charakterystyce z częstotliwością przesuniętą o 180 stopni. W praktyce oznacza to że dwie fale dźwiękowe nachodzą na siebie i wzajemnie się wygłuszają – w tak powstałej ciszy może doskonale wybrzmieć odtwarzana muzyka czy inne treści.

 

Ubierz muzykę w kolory

 

Najnowszy członek rodziny słuchawek Fresh’nRebel dostępny jest w czterech, modnych kolorach. Mamy więc do wyboru DustyPink (brudny róż), Petrol Blue (granatowy), Storm Grey (ciemny szary) i Ice Grey (jasny szary). Kolorystyka ta świetnie pasuje praktycznie do każdego stylu i nastroju! Z Fresh’nRebel nie zaznasz również więcej efektu zakłóceń dźwięku i nieprzyjemnych trzasków. Jest to zasługa kombinacji wysokiej jakości 40-mm przetworników oraz zastosowaniu designu wspierającego odpowiednie dopasowanie słuchawek do głowy. Przekłada się to na głębokie basy oraz soczysty, czysty dźwięk zarówno podczas słuchania muzyki, jak i np. rozmowy przez telefon.

 

35 godzin bezprzewodowej imprezy

 

Ale to jeszcze nie wszystko! Po naładowaniu akumulatora, założeniu słuchawek Clam na uszy i ich uruchomieniu możesz cieszyć się aż 35 godzinami muzyki odtwarzanej zupełnie bezprzewodowo.

Aby poruszyć Twoją wyobraźnię – 35 godzin to dokładnie tyle samo ile zajmuje lot z Amsterdamu do Sidney! Co więcej, w przypadku wyczerpania energii w słuchawkach, zawsze możesz skorzystać z dołączonego kabla audio i nadal cieszyć się swoją muzyką. Dodatkowo dla Twojej wygody i bezpieczeństwa w transporciedo tego dołączyliśmy także modny i wygodny futerał na słuchawki.–!

Słuchawki Fresh’nRebelClam AMC miały swoją niepowtarzalną premierę podczas Targów IFA 2018 w Berlinie. Obecnie są one dostępne w wybranych sklepach na terenie całej Europy oraz za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Fresh’nRebel już od września. Póki co, znamy jedynie ich cenę w Euro. Za ten niebagatelny produkt przyjdzie nam wydać 149,99 €.

biuro@grupandt.pl

Review overview
NO COMMENTS

POST A COMMENT