Delock: zasilanie zawsze pod ręką

0 19

Mimo zawrotnego tempa rozwoju technologii pewne kwestie ciągle pozostają aktualne. Nowoczesne smartfony i laptopy rzadko wytrzymują intensywny dzień pracy bez doładowania. Na szczęście może ono być szybkie, wygodne i nie wiązać się ze stratą miejsca na biurku.

Biurkowa stacja ładująca Delock 64065 to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach mobilnych, które szukają wygodnej alternatywy względem tradycyjnych ładowarek. Zajmują one bowiem miejsce zarówno w torbie jak i na biurku, trzeba też pamiętać, by mieć je przy sobie. Stację natomiast można bez trudu zainstalować w niemal każdym blacie. Często wystarczające jest fabryczne wgłębienie typowe dla biurek komputerowych – wystarczy 25 mm głębokości i 60 mm średnicy.

Szybkie ładowanie gdy tego potrzebujesz

Biurkowa stacja ładująca Delock dysponuje mocą wystarczającą do sprawnego ładowania nowoczesnych laptopów i smartfonów. Gniazdo USB typu C jest w stanie dostarczyć do 85 W energii, a więc dość by zasilić np. wydajne, 15-calowe MacBooki Pro. Urządzenie ma także dwa gniazda USB typu A, zgodne ze standardem QuickCharge 3.0. Można zatem szybko  doładować smartfon, czy nawet smartfon i tablet, by nie martwić się pod koniec dnia brakiem łączności ze światem.

Zamontowana stacja ładująca Delock 64065 praktycznie nie zajmuje miejsca na biurku i zwalnia z konieczności noszenia ze sobą kilku ładowarek. Wystarczy mieć pod ręką kable, które zajmują mniej miejsca i są sporo lżejsze niż zasilacze. Te ostatnie można wówczas zostawić w domu, drugiej sali czy biurze i w ten sposób oczyścić umysł z konieczności pamiętania o zabieraniu ładowarek.

Dane techniczne

model: 64065
wymiary: średnica ok. 90 mm, wysokość ok. 19 mm
moc ładowania:
USB-C PD: do 85 W (5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V 4,3 A)
USB-A: do 18 W (3,6 ~ 6,5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A)
Obsługiwane standardy: QuickCharge 3.0
średnica montażu: 60 mm lub 80 mm
głębokość montażu: 25 mm
kolor: biały
materiał: tworzywo sztuczne
złącze: 1 x USB-C, 2 x USB-A.

Zawartość zestawu

ładowarka Delock 64065
adapter montażowy od 60 mm do 80 mm
zasilacz
kabel zasilający ok. 1,5 m
śruby
instrukcja obsługi

Zostaw odpowiedź