Impakt wyłącznym dystrybutorem NZXT w Polsce

0 20

Firma Impakt S.A, dystrybutor sprzętu elektronicznego, akcesoriów i okablowania podpisała umowę o współpracy z czołowym producentem obudów i chłodzenia, amerykańską marką NZXT.

Impakt – dystrybutor NZXT w Polsce

Umowa na wyłączną dystrybucję produktów sygnowanych marką NZXT została podpisana przez obie strony w lipcu b.r. Wiąże się to oczywiście z wprowadzeniem do oferty Impaktu szerokiej gamy nowych produktów. Wśród nich znalazły się obudowy komputerowe Midi Tower oraz Mini – ITX, a także systemy chłodzenia wodnego z serii Kraken, które uchodzą za jedne z najbardziej niezawodnych rozwiązań na świecie. Niebawem do oferty mają trafić również komponenty PC oraz akcesoria NZXT.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy na wyłączną dystrybucję z firmą NZXT. Ich produkty i rozwiązania stawiają na bezkompromisową jakość i cieszą się olbrzymią popularnością niemal na całym świecie. Nie mam wątpliwości, że z naszą pomocą producent odniesie sukces także na rodzimym rynku” –  powiedział Filip Horna, Product Manager marki w Impakcie.

Aktualnie dostępne w Impakcie produkty NZXT są objęte długą gwarancją: systemy chłodzenia wodnego Kraken aż 6 lat, w przypadku wszystkich pozostałych urządzeń – 2 lata.

Zostaw odpowiedź