Kantor online Rkantor.com

0 177

Czasy, kiedy cena grała główną rolę przy zakupach online, dawno już minęły. Klienci stają się bardziej wymagający i domagają się większej wygody i komfortu transakcji internetowych. Zatem cena jest obecnie jednym z wielu czynników, którym bierzemy pod uwagę w czasie zakupów przez internet.


Niezależnie czy jesteś klientem firmowym, czy indywidualnym, chcesz aby czas oczekiwania na transfer wymiany walut w kantorze trwał jak najkrócej. Dziś czas jest tym wymiernikiem, mającym często znaczenie, który kantor internetowy wybierzemy, szczególnie jak zależy nam na szybkiej transakcji. Obecnie nie chcemy czekać na przelewy intenetowe dzień lub dwa, pieniądze mają być na koncie niemal natychmiast. Zatem jaki kantor wymiany walut zapewni nam szybką transakcję ?

Najkrótsze transakcje w kantorze Rkantor.com

Szybkość obsługi to priorytet nadrzędny przy wyborze zaufanego internetowego kantoru walut, obecnie ten czynnik ma większe znaczenie niż aktualny kurs euro w poszczególnych serwisach wymiany walut. Magazyn Forbes sprawdził sześć serwisów internetowych, świadczących usługi wymiany walut online.

Wśród najbardziej popularnych tego typu instytucji najlepiej wypadł Rkantor.com, w którym to średni czas transakcji wyniósł poniżej 10 minut. W porównaniu z innymi tego typu kantorami to najkrótszy czas dokonania usługi. W innych serwisach ten czas wydłużył się do około mniej niż jednej godziny.
Fantastycznie również wypadła współpraca Rkantor.com z bankami komercyjnymi. Okazało się, że transakcje przebiegły błyskawicznie do następujących banków: mBank, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Raiffeisen Polbank, Idea Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Millenium, PKO BP, Pekao S.A., Santander, Lion’s Bank, Bank Pocztowy, BS w Zatorze.
To ogromny plus dla klientów wielu popularnych banków komercyjnych, móc dokonywać szybkich transakcji wymiany środków finansowych. Niemniej jednak sprawą równie nadrzędną jest bezpieczeństwo transakcji.

Bezpieczeństwo transakcji w Rkantor.com


Wybierając kantor wymiany walut, zwracamy uwagę również na jego wiarygodność jako zaufaną instytucję, gdzie możemy powierzyć swoje pieniądze jak w banku i przeprowadzić bezpieczną transakcję ich wymiany. Dotyczy to szczególnie serwisów internetowych, gdzie podczas transakcji musimy podać więcej danych osobowych i informacji o kontach bankowych oraz wartości transferów pieniężnych, które mogłyby trafić w niepowołane ręce. Firma Rkantor.com jako jedna z nielicznych ma Status krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez Komisje Nadzoru Finansowego, a także podlegającej ustawie o usługach płatniczych.

Tego typu tytuł obliguje do świadczenia usług na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Ponadto firma od 4 lat buduje pozytywny wizerunek na rynku transakcji e-commerce, poprzez profesjonalną i szybką obsługę oraz przyjazny panel dokonywania wymiany walut dla klientów. Co sprawia, że cieszy się dużym zaufaniem wśród swoim kontrahentów.

Zostaw odpowiedź