TOP 10 prezentów z okazji ślubu

0 91

Sezon ślubny w pełni – słoneczne miesiące z magiczną literką „r” w nazwie, to najbardziej pożądany czas na urządzenie uroczystości zaślubin. Dla narzeczonych to wyjątkowy, ale też stresujący okres. Niekiedy stres dopada też zaproszonych gości, zwłaszcza tych, którzy postanowili podarować Młodej Parze coś innego niż przysłowiowa „koperta”. Taki prezent powinien być praktyczny lub przypominać nowożeńcom o tym wyjątkowym dniu. Poniżej znajdziecie TOP 10 prezentów idealnych na ślub.

Mimo tego, że „koperta” jest najpopularniejszym i najbardziej oczekiwanym prezentem, są takie momenty, kiedy szukamy do niej oryginalnego dodatku lub zwyczajnie chcemy ją zastąpić innym podarunkiem. Co w takiej sytuacji warto wziąć pod uwagę?

1. Voucher do biura podróży

Możecie udać się do dowolnego biura podróży i opłacić voucher na dowolny termin, wybraną przez was kwotą. Młodzi coraz rzadziej planują podróż poślubną, ze względu na koszty samego wesela, jak i urządzania wspólnego mieszkania. Wymarzona wycieczka zostaje więc odłożona na później. Warto pomóc im w zrealizowaniu marzenia o wyjątkowej podróży.

2. Piękne wspomnienia od najbliższych

Pięknym podarunkiem lub dodatkiem do większego prezentu będzie fotoksiążka (np. Empik Foto). Jeśli wybieracie się na ślub do bliskich wam osób, z którymi dzielicie wiele wspomnień ze wspólnych wyjazdów, koncertów czy studiów to warto postawić na sentymentalny upominek. Zdjęcia, komentarze, zabawne cliparty czy wklejone bilety ze wspólnych eskapad będą wspaniałym upominkiem, który wywoła uśmiech na twarzy nowożeńców. Możecie np. przygotować fotoksiążkę w formie historii Pary Młodej – od czasu poznania do ślubu.

3. Pakiet do SPA dla dwojga

Wspólne chwile w SPA pozwolą młodej parze odpocząć po stresujących przygotowaniach do ślubu oraz spędzić romantycznie kilka dni. Taki podarunek będzie tym bardziej miły, jeśli wiemy, że niestety młodzi nie będą mogli w najbliższym czasie wyjechać w podróż poślubną.

4. Obraz ze zdjęcia

Jeśli dysponujemy ładnym zdjęciem naszych bliskich, którzy biorą ślub, warto pokusić się o podarowanie im fotoobrazu. Ulubione zdjęcie można bez problemu przekształcić w elegancki obraz na drewnie, płótnie czy w nowoczesnej formie – na aluminium. Jeśli dodacie na nim datę ślubu, podarunek będzie piękną pamiątką na długie lata.

5. Drewniany album

Rustykalny, a zarazem elegancki – drewniany album z wygrawerowaną datą ślubu na okładce będzie niebanalnym miejscem na wklejenie zdjęć z uroczystości. Czarne kartki oddzielone są pergaminowymi przekładkami, które ochronią fotografie. Taki album (dostępny na Empik Foto) z pewnością będzie się wspaniale prezentować i pozwoli na zachowanie wspomnień z tego wyjątkowego dnia na wiele lat.

6. Voucher do sklepu meblowego

Jeśli młodzi planują niebawem kupno wspólnego mieszkania lub urządzają je na nowo – z pewnością ucieszą się z bonu podarunkowego do wybranego sklepu z meblami czy dodatkami do wnętrz. Będzie to niezwykle praktyczny upominek, który odciąży młodą parę w trakcie kosztownego remontu.

7. Akcesoria do domu

Doskonałym pomysłem mogą okazać się również akcesoria do domu – komplet dobrej jakości ręczników czy pościeli, akcesoria AGD do domu (blender, mikser czy robot kuchenny). Niezmiennie bardzo cenionym i popularnym podarunkiem jest również zastawa stołowa czy zestaw sztućców.

8. Bilety na koncert

Jeśli Państwo Młodzi są miłośnikami podobnej muzyki i uwielbiają koncerty, to idealnym podarunkiem będą bilety na wymarzony koncert. Warto, rozglądając się za prezentem, przejrzeć także strony ulubionych muzyków – być może planują niedługo tour po Polsce?

9. Dodatek do „koperty”

Jeśli jednak najlepszym prezentem dla Młodej Pary będzie koperta, to zwróćcie uwagę, aby i ten prezent odpowiednio spersonalizować. Warto wtedy do podarunku pieniężnego dodać kartkę z życzeniami ze zdjęciem młodych lub Waszym (do wykonania na Empik Foto)! Możecie zrobić sobie zabawną fotografię i w „chmurkach” czy za pomocą clipartów dodać życzenia dla nowożeńców. Dzięki kartce ślad po waszym prezencie nie zniknie wraz z zainwestowaniem podarowanych pieniędzy.

10. Wino zamiast kwiatów

Często również decydujemy się wziąć udział w samej ceremonii zaślubin, nie mogąc uczestniczyć później w przyjęciu weselnym. Warto więc, zamiast kwiatów, podarować nowożeńcom butelkę wina w personalizowanej skrzynce z naturalnego drewna. Możecie dodać na niej dowolne zdjęcie, napis czy grafikę. Taki upominek umili wspólny wieczór oraz pozostanie pamiątką na lata.

Zostaw odpowiedź