Idealny smartfon dla kobiety – zgrabny i elegancki

0 131

Większość kobiet gustuje w telefonach o mniejszych gabarytach. Taki smartfon jest smukły i bez problemu zmieści się do każdej damskiej torebki. Co więcej, można go nosić w kieszeni spodni bez obaw, że wysunie się w trakcie chodzenia czy siadania.

Samsung a20e  – dobry i mocny niskobudżetowiec

Samsung a20e to smartfon stworzony z myślą o kobietach. Oczywiście korzystają z niego także mężczyźni, którzy cenią sobie właśnie takie modele słuchawek. Oprócz kompaktowych wymiarów smartfon ten charakteryzuje się ciekawą szatą kolorystyczną tylnej klapki. W ofercie producenta tej linii znajdą coś dla siebie osoby, które gustują w kolorach tradycyjnych, czyli bieli lub czerni. Natomiast większość  kobiet wybiera modny kolor koralowy lub granat. Smartfon w każdym z odcieni wygląda elegancko i zwraca uwagę. Wysokiej jakości etui dopasowane do telefonu znaleźć można na stronie https://strefatelefonu.pl/pl/c/Samsung-Galaxy-A20e/152.

Do tego modelu można dobrać wiele ciekawych akcesoriów, które pomogą w ochronie klapki, jak i szkół telefonu. Kilka praktycznych i przydatnych gadżetów do Samsunga i nie tylko znajdziesz np. tutaj https://strefatelefonu.pl/.

Parametry telefonu

Co oprócz cech zewnętrznych zasługuje na wyróżnienie w Samsungu a20e? Przede wszystkim obecność gniazda typu C, które nie jest dostępne w każdym niskobudżetowym telefonie. W obudowie można znaleźć tez niezwykle cenne dla wielu osób gniazdo słuchawkowe. Smartfon ma też różnego rodzaju czujniki np. żyroskop oraz  czytnik linii papilarnych. Dwa aparaty i ultra szeroki kąt miło zaskakuje użytkowników, którzy lubią robić dobrej jakości zdjęcia telefonem. Nie brakuje też Bluetooth 5.0 oraz transmisji danych NFC. Nie ma też żadnych problemów z systemem, który działa szybko i stabilnie.

Czy Samsung a20e ma jakieś wady?

Oczywiście, tak jak każdy smartfon i ten model ma Kika wad. Przede wszystkim w tym telefonie nie znajdziesz zaawansowanych ustawień związanych z wyświetlaczem. Brak stabilizacji obrazu w filmikach wideo to dla wielu osób również większy minus. Są to jednak wady niewielkie, które w codziennym użytkowaniu nie będą zbytnio przeszkadzać.

Telefony niskobudżetowe wcale nie muszą być złe. Szczególnie gdy używają ich kobiety, które mnie szukają w smartfonie zaawansowanej maszyny do zadań specjalnych. Wystarczy, elegancki wygląd, smukła  i trwała obudowa oraz zadowalające parametry.

Zostaw odpowiedź