Jakie etui na telefon Samsung Galaxy A50s kupić?

0 306

Samsung A50s to kolejna propozycja wśród nowości.   Smartfon z całą pewnością wyróżnia się spośród modeli ze średniej półki, możliwościami technicznymi ale także ciekawą stylistyką. Specjalna powłoka glasstic 3D udanie imituje szkło dając tym samym niepowtarzalny efekt całościowy. 

Natomiast czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran zapewnia opływowy kształt. Jednak ta zaleta powoduje jednocześnie paradoksalną wadę – telefon może wyślizgiwać się z dłoni, a wiadomo przecież, że upadek to jedno z największych zagrożeń dla naszej ulubionej elektroniki zwłaszcza na twarde podłoże albo kanciaste elementy.

Aby zapobiec sytuacjom podziwiania na telefonie nowych zdobień w formie rys czy pęknięć, koniecznym wydaje się być wyposażenie go w odpowiednie etui ochronne. Przecież wystarczy jeden nieszczęśliwy zbieg okoliczności a nasz telefon Samsung A50s może przestać nadawać się do użytku.

Dobrze dopasowane i dedykowane do odpowiedniego modelu etui będzie nie tylko chroniło smartfon przed wszystkimi czyhającymi w ukryciu niebezpieczeństwami. Będzie tez doskonałą ochroną przed wszelkimi zanieczyszczeniami jak kurz czy pyłek, które choć niewidoczne ale nagromadzone w nadmiernych ilościach również mają niekorzystny wpływ na działanie tego typu urządzeń.

Rynek sprzedaży zajmujący się akcesoriami do telefonów oferuje bogatą ofertę pokrowców zarówno pod względem kolorystycznym, strukturalnym jak i jakościowym.

Do wyboru mamy tutaj etui typu portfel i pokrowce z serii plecki.

W zasadzie obydwa rozwiązania cieszą się ogromną popularnością i każde z nich ma swoje grono oddanych zwolenników. 

Etui książeczkowe zamyka we wnętrzu telefon chroniąc zarówno tył jak i ekran telefonu, jego budowa troszeczkę pogrubia smartfon ale tym samym nadaje mu niezwykłej elegancji i gracji.

Częste wyposażenie w podpórkę to doskonała i przydatna funkcja dodatkowa dla miłośników oglądania filmów bądź osób prowadzących wideo rozmowy. 

Back casy to ochrona tylnej części, gwarantująca ochronę doskonałą również kantów telefonu, amortyzuje i chroni w czasie upadku. Przy tym zabezpieczeniu warto jednak dodatkowo wyposażyć się również w szkło hartowane bądź hybrydowe aby zapobiec ewentualnemu roztrzaskaniu przedniej części telefonu czyli wyświetlacza. Jak wiadomo to właśnie na ekranie wykonujemy wszystkie czynności dzięki funkcji dotykowej.

Wybierając którykolwiek z zabezpieczeń, tak naprawdę zdamy się pewnie na swe gusta i upodobania, chcąc aby było również ładnie i przyjemnie dla oka. Pamiętajmy jednak o tym aby zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość materiałów, które zostały użyte do produkcji takich pokrowców, bo w późniejszym czasie to właśnie one będą odpowiadały za jakość ochrony. 

Mają być solidne i dopracowane, natomiast samo etui idealnie dopasowane do telefonu. 

Warto wybierać też z pokrowców produkowanych przez znane sprawdzone firmy, mamy wtedy pewność że oferowane etui to nie żaden bubel ale gadżet, który przede wszystkim ma chronić nasz telefon przed zagrożeniami.

 

Zostaw odpowiedź