Oklejanie samochodu firmowego. Czy taka forma reklamy jest skuteczna?

0 6

Posiadając auto służbowe i codziennie poruszając się nim możemy nie tylko sprawnie i komfortowo wykonywać wszystkie obowiązki służbowe, ale również zadbać o reklamę własnej firmy. Dobrą praktyką jest oklejanie samochodów. Skorzystanie z pomocy profesjonalistów sprawi, że np. na drzwiach auta będziemy mogli umieścić podstawowe informacje na temat firmy, a także usługi i produktów. Jak poprawnie wykonać oklejanie samochodu?

Coraz więcej firm dostrzega fakt, że posiadanie samochodu służbowego i reklama, która jest na nim umieszczona, może bardzo szybko przynieść potencjalne efekty, w postaci nowych klientów oraz sprzedaży większej ilości produktów.

Reklama na samochodach jest bardzo skuteczna, głównie z uwagi na to, że każdego dnia możemy przemieszczać się autem w różne miejsca, gdzie potencjalnie mogą znajdować się nasi klienci.

Najwygodniejszą formą reklamy, która stosowana jest na samochodach, jest reklama graficzna i tekstowa. Oklejanie samochodu pozwoli uzyskać najlepszy efekt. Potencjalnym klientom możemy przekazać:

– nazwę firmy i logo,
– podstawowe dane adresowe (adres siedziby, telefon, e-mail, stronę www),
– informację na temat branży,
– informację na temat wykonywanych usługi i oferowanych produktów,
– hasło reklamowe.

Okleić możemy całe auto, jak również wybrane fragmenty.

Na czym polega oklejanie samochodów?

Całościowe oklejanie samochodu to nic innego, niż pokrycie go specjalnie w tym celu przygotowaną folią, dedykowaną do montażu na karoserii samochodowej. Tego rodzaju folia wyposażona jest w specjalny klej, o dużej przyczepności, ale jednocześnie taki, który nie wpływa negatywnie na lakier.

Folia może mieć różny kolor, jak również przygotowany specjalnie dla nas nadruk. W sytuacji, gdy potrzebujemy tylko i wyłącznie liter, napisów, logo oraz hasła reklamowego, które mogą być umieszczone na przykład na drzwiach, możemy zamówić odpowiedniej jakości litery, również przygotowane na zamówienie.

Jak dobrze okleić samochód?

W sytuacji, gdy nie mamy doświadczenia, na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem jest to, aby skorzystać z pomocy specjalistów. To właśnie oni po pierwsze w odpowiedni sposób przygotują podłoże i je oczyszczą, a następnie wykonają oklejanie. Wszystkie litery zdecydowanie powinny być przyklejone równo, w takich samych odstępach, folia nie powinna być pogięta, poszarpana, uszkodzona.

Skorzystanie z pomocy profesjonalistów na pewno sprawi, że efekt końcowy będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami, jak również trwały.

Zostaw odpowiedź