Przyczepy podłodziowe – nowoczesny sprzęt od ZASŁAW

0 199

Jeśli lubisz spędzać czas nad wodą na własnej łodzi? Sprawdź ofertę producenta ZASŁAW, który dostarcza przyczepy podłodziowe stworzone do transportu łodzi lub skuterów wodnych.

Przyczepy podłodziowe – co je wyróżnia?

Wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości z dbałością o detal, przyczepy marki ZASŁAW dopasowane są do potrzeb konsumentów. Regulowana dziobnica, możliwość przesunięcia osi, by dobrać środek ciężkości, duży kąt nachylenia rolki bocznej ułatwia dopasować przyczepę do łodzi. Oprócz tego sprzęt wyposażony jest w uchwyty mocujące, którymi w łatwy i bezpieczny sposób można przypiąć łódź do przyczepy. Z zależności od zastosowanego systemu (mogą być to płozy lub rolki) mają możliwość regulacji, by jeszcze lepiej dopasować przyczepę podłodziową do transportowanego sprzętu.

Kiedy warto zdecydować się na przyczepy podłodziowe?

Każda przyczepa podłodziowa od ZASŁAW, który jako producent przyczep zaprojektował je z myślą o bezpieczeństwie i łatwości wodowania łodzi, by tym samym skrócić czas poświęcony na organizacyjne aspekty wycieczki, skupiając się na zabawie na wodzie. Produkty sprawdzą się u amatorów sportów wodnych, a także u właścicieli ośrodków wypoczynkowych czy wypożyczalniach sprzętu wodnego.

Różnice poszczególnych przyczep podłodziowych

Oferowane modele przyczep podłodziowych różnią się parametrami, jednak ich cechą wspólną jest dopuszczalna masa całkowita wynosząca 750 kg. Ze względu na różną masę własną, poszczególne modele różnią się maksymalną ładownością (580 – 615 kg). Oferta bogata jest również w sprzęty o różnych wymiarach od 4220 x 1590 do  6350 x 1850. Tym samym, maksymalna długość przewożonej łodzi może wynosić od 3,8 do 6 metrów w zależności od modelu przyczepy.

Sprzęt kupowany na lata…

Przyczepy podłodziowe zostały zabezpieczone przed efektami starzenia, wyposażone w wodoszczelną oś i koło podporowe, by produkty mogły jak najdłużej służyć konsumentom. Przyczepy zostały poddane pasywacji ekologicznej, która ma na celu uodpornienie powierzchni metalowej na działanie czynników chemicznych i korozji. Powłoka pasywna powstała w tym procesie chroni konstrukcję przed dalszymi reakcjami ze środowiskiem, zwłaszcza ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Dodatkowe wyposażenie przyczep podłodziowych – przegląd rozwiązań

Przyczepy podłodziowe mogą być wyposażone w opcjonalne akcesoria, jak: wspornik koła zapasowego, postojowe i/lub transportowe zabezpieczenie antykradzieżowe, instalacja 13pin z oświetleniem LED.

Zostaw odpowiedź