Nowe modele motocykli Honda

0 243

Motocykl dla fana tego jednośladu to swego rodzaju styl życia. O ile samochód traktowany jest, jako pojazd do komfortowego poruszania się, o tyle motocykl jest jego druhem, symbolem i totemem. Mężczyźni ubrani w skórach na swoich motocyklach, kultowe ubiory i stare harleye na drogach robią wrażenie.

Ten wyjątkowy jednoślad daje poczucie wolności i wielkiej przygody, dlatego traktowany jest wyjątkowo. Na przestrzeni lat zmienia nieco wygląd, parametry techniczne, które dają mu lepsze możliwości, ale jego główna rola, jaką w życiu jego właściciela spełnia, nadal się nie zmienia. Wychodząc naprzeciw kultowym pojazdom jednośladowym, firma Honda przygotowała nie lada gratkę dla prawdziwych twardzieli. Nowe modele motocykli Honda w salonie Honda Warszawa, swoją stylistyką nawiązują do kultowych wehikułów Harleya Dawidsona, ale dają większe pole do popisu, nie tylko możliwościami, ale też stylistyką i bogatą kolorystyką dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.


Nowa Honda CB65R2019


To model o bardziej klasycznej linii z wielkimi możliwościami, który dołącza do gamy motocykli „Neo Sport Cafe”. Klasycznego wyglądu dodają mu okrągłe reflektory, wyeksponowany czterocylindrowy silnik i wyrzeźbiony zbiornik na paliwo. W tym modelu nowoczesność łączy się z klasyką. Wyglądu klasy premium nadaje mu 41- milimetrowy widelec Showa SFF, montowane radialnie czterotłoczkowe zaciski przedniego hamulca, sprzęgło antyhoppingowe, system kontroli momentu obrotowego (HSTC) i nowoczesny zestaw wskaźników. Razem tworzą unikalny wygląd, wysokie osiągi i bogatą specyfikację.


Honda Fireblade 2019


To nowa wersja modelu z 2017 roku. Tutaj możemy zauważyć zmiany w pakiecie elektroniki, optymalizujące osiągi w warunkach toru wyścigowego. Jednoślad posiada zmodyfikowany system HSTC i ABS. Szybkość przyrostu mocy zwiększono w trybie jej kontroli na poziomie 1, opierając się na doświadczeniach z programu HRC MotoGP. Rozdzielono systemy momentu obrotowego (HSTC) i kontroli unoszenia przedniego koła, pojawił się nowy wskaźnik „W” w zespole wskaźników.


Honda X-ADV


W Udoskonalonej w 2018 roku wersji Hondy X-ADV, poprzez dodanie kontroli wielopoziomowej momentu obrotowego (HSTC) oraz przełącznika „G”, pozwalającego dostosować motocykl do jazdy po terenie, przyszła pora na oryginalną szatę graficzną jednośladu. Obecny X-ADV ukazuje się w wielu odmianach kolorystycznych m.in. w efektownym zielonym kamuflażu.
Najnowsze modele motocykli Honda do nabycia u dealer Honda Warszawa.

Zostaw odpowiedź